Римська баня
ТРАДИЦІЙНА РИМСЬКА БАНЯ

Шановні Гості, запрошуємо Вас до традиційної Римської бані, яка розташована в готелі «LARK».

Римська баня вважається однією з найкорисніших лазень. Це найоптимальніший вид парної , який підходить  всім завдяки помірному температурному режиму. В римській бані температура повітря коливається від 30 до 55 °C. Тому баня ідеально підходить для людей, які навіть через загострені хвороби не можуть переносити високі температури. Перебування в парній сприяє очищенню пор, стабілізації роботи дихальної системи та очищенню всього організму. Римська парна – є гарною профілактикою від:
серцево-судинних захворювань, ревматизму, захворювань опорно-рухового апарату, астми, бронхіту, простудних захворювань. Також парна чудово відновлює здорове дихання, покращує кровообіг, допомагає боротися із зайвою вагою і безсонням, дарує емоційну рівновагу і гарний настрій.

Готельно-ресторанний комплекс «LARK» є філією оздоровчого комплексу “Жайворонок“.

Правила відвідування бані
Цілющі властивості парних відомі ще зі стародавніх часів. Баня – це найкращий спосіб омолодження та виведення токсинів. Щоб отримати максимальну користь та задоволення від Римської парної, необхідно дотримуватись певних правил, які збережуть Ваше здоров’я та гарне самопочуття. 1...
Галерея

Цілющі властивості парних відомі ще зі стародавніх часів. Баня – це найкращий спосіб омолодження та виведення токсинів. Щоб отримати максимальну користь та задоволення від Римської парної, необхідно дотримуватись певних правил, які збережуть Ваше здоров’я та гарне самопочуття.

1). Перед відвідуванням парної потрібно прийняти душ з теплою водою без використання мила та зберегти волосся сухим. Ці заходи захистять шкіру та волосся від перегріву.

2). Також не рекомендується вживання їди у великій кількості, тому що під час прийняття водних процедур сповільнюється виділення шлункового соку.

3). Щоб посилити ефект лазні, рекомендується зробити легкі фізичні вправи чи поплавати. Таким чином підсилюється кровообіг тіла та живляться м’язи.

4). Рекомендується дихати переважно носом, щоб не нашкодити бронхам чи легеням.

5). Рекомендується відвідування парної з низької температури, поступово її збільшуючи. Можна робити декілька сеансів з перервами 10-15 хвилин.
В парній не рекомендується робити різкі рухи, найкращий варіант лежати чи прийняти розслаблююче положення.

6). Завершити відвідування парної теж потрібно поступово. Насолодіться під час відвідування чашкою ароматного чаю та плаванням у басейні.